רכבי הדממה

אנו רגילים מזה עשרות שנים לכלי תחבורה אשר נעים על ידי מנועים הזקוקים למילוי דלק. מנועים אלה על פי רוב מרעישים במיוחד בשל העובדה כי בעת פעולתם הם שורפים את הדלק על מנת לנוע. על כן חשוב לומר כי רוב ככל כלי התחבורה שאנו מכירים כיום על הכבישים מרעישים במיוחד בעת הנסיעה.

ללא רעשי מנוע כלל

נתון זה גרם לנו עם השנים להשתמש בחוש השמיעה שלנו כאשר אנו נוהגים על הכביש או חוצים מעבר חצייה. במידה ואנו לא שומעים רכב מתקרב בעת חציית כביש אנו פעמים רבות לא טורחים לסובב מבט ולוודא כי אכן אין רכב אשר מתקרב לעברנו במהירות. על כן חשוב לומר כי כיום ישנם כלי תחבורה חדשניים אשר נעים בצורה שקטה למדי אשר עלולים לגרום לנו לחצות כביש בצורה מסוכנת ולא זהירה כאשר הם מתקרבים לעברנו במהירות.

הסוף לשימוש בחוש השמיעה

חשוב לומר, כי כאשר אנו סומכים על חוש השמיעה שלנו בעת מעבר כביש אנו מסתכנים. אך בשל רעש המנוע החזק על פי רוב אם לא שמענו כלי רכב באמת אין אחד כזה. אך כיום ישנה מכונית חשמלית חדשנית אשר נעה על ידי חשמל בלבד. מכונית חשמלית מצוידות במנועים מיוחדים ושקטים למדי אשר נעים על ידי חשמל בלבד ללא כל צוקך בשריפת דלק. על כן כלי תחבורה חשמליים וחדשניים אלה נעים בצורה שקטה כמעט לחלוטין מה שעלול להטעות אותנו בעת מעבר הכביש.

נוחות מירבית וחיסכון אדיר של עד עשרות אחוזים !

מלון בוטיק בטבריה ובצפון השכרת אולמות כנסים ואירועים במלונות המשתייכים לקבוצת מלונות היוקרה של ישראל

על כן חשוב לומר כי מכונית חשמלית נעה על ידי מנועים מתקדמים בצורה שקטה למדי אשר מהווה יתרון משמעותי לנהגים אל סיכון ממשו להולכי הרגל. חשוב לומר כי תנועה שקטה משפרת משמעותית את נוחות הנסיעה ועל כן כיום ישנם לא מעט אנשים אשר בוחרים לעבור לכלי התחבורה החשמליים.

כמו כן חשוב לומר, כי מכונית חשמלית חסכונית בעשרות אחוזים בהשוואה לכלי התחבורה שאנו מכירים כיום אשר זקוקים לדלק על מנת להמשיך לנוע. ללא כל צל של ספק ניתן לומר כי כלי התחבורה החשמליים תפסו את ראשון שוק התחבורה ביד רמה עם נוחות מרשימה וחיסכון אדיר של עד אלפי שלקים מידי חודש.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן