קובי מרימי האם הוא היה הנציג הצעיר ביותר באירוויזיון?

עשרים שנה אחרי שנכנסה דנה אינטרנשיונל לדפי ההיסטוריה עם "ויוה" ועם מסר אדיר לעולם שבמובנים רבים הקדים את זמנו, רבים עדיין מתקשים להתאושש מהפסטיבל היפיפה שעליו ניצחה ישראל באירוויזיון 2019, בזכות זכייתה של נטע ברזילי שנה קודם לכן - וגם הפעם עם מסר חשוב לעולם ובפרט לעולם הבידור והפרסום.

אז נכון, אנחנו קצת (הרבה) משוחדים והאמת שהתחרות כבר התקיימה לפני מספר חודשים, אבל מבחינתנו כל עוד האירוויזיון הבא בהולנד לא התקיים והלפיד טרם הועבר, החגיגות נמשכות ובגדול. אז אם גם אתם חורשים את האינטרנט ושואלים את עצמכם מה עוד אפשר לחדש על התחרות שפשוט מסרבת להיגמר, הנה שאלה שאולי לא עסקתם בה עדיין: מי היה הנציג הצעיר ביותר בתחרות שנערכה השנה בישראל?

כמה מילים על האירוויזיון וגיל המשתתפים

הנה פרט טריוויה שאולי לא ידעתם: עד לשנת 1989 לא חלה הגבלת גיל (מינימלית כמובן) על משתתפי האירוויזיון, ולכן קרה מספר פעמים שלבמה הענקית הזו עלו ילדים צעירים מאד – בהם אפילו גילי נתנאל הישראלי שייצג אותנו עם גלית בורג בשיר "דרך המלך", בעודו בן 12 בלבד. עם זאת ובעקבות השתתפותה של מתמודדת צעירה אף יותר ממנו באותה שנה, הוחלט להגביל את גיל המשתתפים ל- 16 בלבד על פי תקנון התחרות, אולם מאז ועד היום היו בהחלט מי שניסו למתוח את הגבול.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות מקצועיים עם הרבה רצון ונכונות לספק את השירות האישי

אז איפה ממוקם קובי?

ומה קרה השנה? ובכן, אמנם אף מדינה לא שלחה הפעם מתמודד בן 16, אך השיאנית הצעירה ביותר בתחרות השנה היתה בלארוס ששלחה את זנה בת ה- 17, ובמקום הבא אחריה היתה מלטה ששלחה את מיקלה פאצ'ה בת ה- 18. המתמודד הבא שבלט השנה, ולא רק בשל גילו הצעיר, היה בילאל חסאני בן ה- 20 מצרפת, ואחריו עוד שורה של זמרים בשנות העשרים לחייהם.

קובי מרימי, אם כן, דוקא מוצב במיקום טוב באמצע – בגיל 28 ולצד שורה של נציגים בשנות העשרים המוקדמות לחייהם, או לחלופין בשנות השלושים המאוחרות, ניתן לומר כי הוא למעשה מייצב קו ממוצע פחות או יותר. ומי היה הנציג המבוגר ביותר בתחרות? תתפלאו לגלות שהיה זה הנציג הטורקי של סן מרינו (כן, לא התבלבלנו), הזמר ורופא השיניים סרהאט בן ה- 55.

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדין
שתפו בוואטסאפ
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן