מכבי תל אביב מסתכלת לעתיד

לאחרונה אחד משחקני מכבי תל אביב ישב באירוע וספר על התחושות שלו מהעונה. "כולם מזלזלים ואומרים שהליגה חלשה אבל אני אומר לך שעוד לא ראו כמה אנחנו חזקים". בזמן הנוכחי, התחושה הגדולה סביב מכבי תל אביב היא שיחד עם כל הכבוד שיש לתת לאליפות ולמספרים הטובים, הקבוצה איננה הגיעה עדיין למיצוי המקצועי. יש לציין שהקבוצה גם לא אשמה בזה, הליגה נגמרה מהר ומכבי תל אביב הגיעה למצב שלא חייב אותה לעוצמות המרביות שלה ולא נדרש ממנה מאבק בקרבות קשים. ההנחה היא שכבר בתחילת העונה הבאה, היא תוכל לצאת לכיוון הזה.

כולם סבורים שמכבי תל אביב שווה הרבה יותרת ממה שראינו וכנראה שנראה אותה שולטת בשנים הבאות, אפילו אם לא באותם המספרים. הפייר פליי הביא לחישוב מחדש אצל הקבוצה אשר יצר את התלכיד הנוכחי ועוד דור של מושאלים שיודעים שהם הדבר הבא במועדון. במכבי תל אביב ניתן למצוא הרבה שחקני הכרעה ומנגד נמצא בקבוצה גם את הדור הבא של הכישרון. אין ספק שעם תשתית חזקה שכזו, היתרון אל מול היריבות הולך לגדול.

מלונות במרכז ובצפון מלונות המונגשים לאורחים בעלי מוגבלויות מקצוענים עם ניסיון רב במתן

לא נראה הצטמצמות פערים בקרוב

אמנם הפער אל מול היריבות יכול להצטמצם במידה והם יפגעו בכמה זרים אך הפעם עדיין יהיה קיים. מכבי תל אביב אינה מסתכלת רק על אליפות אחת אלא על הכמה שנים הבאות וזה דווקא הבסיס הישראלי שמכריע כאן כאשר למכבי תל אביב יש את המרב ממנו. נכון לשנים הקרובות, כנראה שנראה את מכבי תל אביב שולטת כאשר לאף קבוצה ישראלית אין איך להתמודד עם הבסיס של מכבי תל אביב ויש לומר שזהו היתרון הגדול ביותר שלה וכאשר זו מחזקת את עצמה בזרים חזקים היא מגדילה את הפער בצורה ניכרת.

בטווח הקצר, ההתגבשות השנה במכבי תל אביב מעוררת השראה וזה יוביל אותה בעונה ובעונות הבאות. החל מההגעה של שכטר ועד סדרות החינוך של איביץ'. החיבור החברתי מתקדם וזה הגיע לרמה שבה השחקנים בקבוצה מספרים שחבריהם לקבוצה חסרים להם בימי החופש מהאימונים. מדובר באחד המהלכים החזקים של הסגל של מכבי תל אביב.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן