ההתמודדות הטובה והיעילה עם נשירת שיער

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ההתמודדות הטובה והיעילה עם נשירת שיער

השמש שלנו פה בארץ חמה במיוחד ועל כן היא פוגעת רבות באיכות ובבריאות העור שלנו.

ההזדקנות שלנו בשנים האחרונות מתחילה להופיע בגילאים צעירים יותר ויותר. מצד אחד תוחלת החיים עולה ועולה בשל התפתחותה הרבה של הרפואה אשר מצליחה להציג תרופות רבות במטרה להתגבר על נגיפים רבין ומחלות שבעבר היו יכולות לגרום אף למוות אל מן הצד השני אנשים רבין מתחילים את תהליך ההזדקנות שלהם בגיל מאוד צעיר. על פי רוב ניתן להאשים את התזונה הלקויה שלנו ואת ההרגלים הרעים שלנו אשר משפיעים רבות על בריאות גופנו ועל כוחו הפיזי. כיום האוכל התעשייתי כלל לא מכיל ויטמינים ומינרלים רבים אשר חיוניים מאוד לגופנו, אלא שומנים ורכיבים רעילים אשר פוגעים רבות בבריאותנו.

ההתמודדות הטובה והקלה ביותר

אסתטיקה – חשוב לומר כי בשל הפיתוחים החדשנים כיום ניתן להתגבר על רוב ככל הבעיות הקוסמטיות השונות ביתר קלות. ללא ספק ניתן לומר כי זה אחד הגורמים הראשיים להזדקנות המוקדמת שלנו שעל פי רוב מתבטאת בקמטים מוקדמים וכן בנשירת שיער בגיל צעיר יחסית. נשירת השיער היא אחת הבעיות היותר שכיחות בשנים האחרונות. הנשירה פעמים רבות נגרמת בערבות הגנטיקה הבעייתית אך פעמים רבות עוד יותר אין לנו את האפשרות להאשים את הגנטיקה שלנו אלא את עצמנו בלבד! כפי שציינו לעיל קיימת כיום הבנה טעותית כי נשירת השיער שלנו נגרמת עקב הגנטיקה שלנו באופן ישיר. אך כיום לאחר מספר רב של בדיקות בנושא התגלה כי טראומה היא אחד הגורמים העיקריים לנשירת השיער שלנו. פעמים רבות הגוף שלנו עובר סוג של טלטלה גדולה ומשמעותית עבורו המכונה טראומה. במקרה זה כמובן שטיפול בבעיה צריך להיות על פי רוב טיפול פסיכולוגי אשר אמור לעזור לגוף שלנו לחזור למצבו הרגיל. טיפול פסיכולוגי יסייע לנו להירגע מהתקופה הקשה וכן להתמודד עם טראומה כזו או אחרת. ברגע שנצליח להתגבר על גורם נשירה זה על ידי הטיפול, הנשירה תעצור ושיער ראשנו ישוב למקומו אט אט. במידה ושיער ראשכם לא שב לאחר פתרון הבעיה מן השורש תמיד ניתן לפנות לאפשרות הקלה, השתלת שיער.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן