רכיבה בעתיקות קיסריה על אופניים חשמליים

רכיבה בעתיקות קיסריה על אופניים חשמליים

במאמר הזה, נמליץ לכם על מסלול רכיבה על אופניים חשמליים קל, אך מרתק. במסע הרכיבה הזה, נחזור אחורה בזמן 2,000 שנה אל תקופת הורדוס. אנו נחזור לימי הזוהר של העיר קיסריה העתיקה. לימים בהם העיר שימשה כעיר נמל מפותחת ומרכזית, וכעיר תרבות. אנו נראה עתיקות של עיר מפוארת, ונמל חשוב. מומלץ לבצע את סיור הרכיבה סמוך לשקיעה. האוויר יותר נעים, ואנו נראה את השמש שוקעת אל חוף הים.
קצת היסטוריה על העיר קיסריה:

לעיר קיסריה, היו שמות נוספים. את העיר קיסריה העתיקה, בנה המלך הורדוס. ימי הזוהר של העיר קיסריה, היו בימי בית שני, בעת שלטונו של המלך הורדוס. סופה של העיר העתיקה, היה לאחר כיבושה בתקופת הביזנטים. התורכים, החריבו לגמרי את העיר. בתקופת הרומאים, הייתה אוכלוסיית העיר מורכבת מכמה עמים. הייתה התיישבות יהודית מכובדת. אך, היו בעיר גם נוצרים, מוסלמים, ושומרונים, ועמים נוספים.
שרידים של פאר והדר:

במהלך הרכיבה על אופניים חשמליים בשרידי העיר, תוכלו להתרשם בפאר ובהדר שבה נבנתה העיר. בעיר פעל בית שימוש ציבורי- שהיה נחשב נדיר ויוקרתי בימי בית שני. במהלך הסיור, תגיעו גם אל בתי המרחץ, ותוכלו להתרשם מהטכנולוגיות המשוכללות במושגים של אז לחימום המים, והעברת האוויר החם אל אמבטיות הרחצה.
ברוכים הבאים אל עיר הנמל העתיקה והחשובה:

במהלך הרכיבה על אופניים חשמליים בין עתיקות עיר הנמל, תוכלו להתרשם מכך שבמקום פעל נמל גדול וחשוב. במהלך סיור הרכיבה, תוכלו לראות את שובר הגלים המלאכותי שבנה המלך הורדוס. כאשר אתם רוכבים בין שרידי המבנים, תוכלו להיכנס בדמיון אל התקופה, ולדמיין נמל שוקק חיים.
לחזור אל "בן חור":

שרידי ה"היפודרום", יחזירו אותנו אל הספר ואל הסרט "בן חור". כאשר רואים את שרידי ההיפודרום הענק בעתיקות קיסריה, אפשר לדמיין את המרכבה של "בן חור", מתחרה במרכבתו של אויבו "מסאלה". ההיפודרום, היה אצטדיון ענק ששימש לתחרויות. למעשה, ניתן להשוות את ה"היפדרום" בקיסריה, אל אצטדיון טדי והארנה בירושלים. האצטדיון בקיסריה הכיל 10,000 מקומות ישיבה.
לסיכום:

השתדלנו במאמר זה להכניס אתכם אל האווירה שהייתה בקיסריה העתיקה. אמנם, במהלך הרכיבה על אופניים חשמליים תראו רק את השרידים ואת העתיקות, אך תוכלו בדמיון לחזור אחורה, ולראות שוק אמנים פעיל, תחרויות באצטדיון, ונמל שוקק חיים.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון המובילים עם הביקורות והדירוגים הגבוהים באתרים שונים לחוויית אירוח אקסלוסיבית
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן