הקריטריונים הנדרשים על מנת לבחור מנתח פלסטי טוב

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

הקריטריונים הנדרשים על מנת לבחור מנתח פלסטי טוב

בחירת מנתח פלסטי יכולה להשפיע במידה רבה על תוצאות הניתוח, לכן כדאי להיעזר ברשימת הקריטריונים הבאה.

בוטוקס – ניתוחים פלסטיים נותנים מענה רפואי למי שמעוניין לשפר את המראה החיצוני, ולא משנה אם מדובר בנשים או בגברים. עם השנים טכניקות הניתוח השתפרו והשתכללו, וכיום אפשר לבצע ניתוחי הגדלה והקטנה של החזה, הרמת חזה, מתיחת בטן, הרמת פנים, הצמדת אוזניים, הקטנת אף וניתוחים רבים נוספים, כאשר בחלק ניכר מן הניתוחים ניתן להשתחרר הביתה כבר ביום הניתוח או למחרת. מגוון הניתוחים וההתקדמות הרפואית תרמו רבות לעלייה בביקוש לניתוחים אלו, וכשיש ביקוש גבוה, יש צורך גם במספר גדול של מנתחים פלסטיים.
אז איך בוחרים מנתח פלסטי?

מכיוון שישנם רופאים פלסטיים רבים, חשוב לדעת אל מי לפנות ועם מי להתייעץ. אל תתפתו להתרשם מכל פרסומת או מודעה שנתקלתם בה. בשנים האחרונות אמנם מדווחים על אחוזי נמוכים של סיכונים בניתוחים פלסטיים אך עדיין מדובר בניתוח לכל דבר, ולכן חשוב שהרופא יהיה בכיר ובעל ניסיון, שהגעתם אליו בעקבות המלצות של מטופלים קודמים או התרשמות מתיק העבודות שלו. זה ו הקריטריון הראשון.

הקריטריון השני לבחירת מנתח פלסטי היא לבדוק אילו רופאים מתמחים בניתוח הספציפי בו אתם מעוניינים. ישנם רופאים שעברו הכשרה מיוחדת ותקופת התמחות ארוכה מחוץ לישראל ובתוכה בניתוחים מסוג מסוים וכדאי לפנות למומחה שיכיר את כל הטכניקות החדשות ויהיה מיומן מספיק בביצוע הניתוח.

הקריטריון השלישי הוא זה היחס של הרופא. ניתוח כירורגי זה אירוע שיכול לעורר לחץ וחששות ולכן חשוב שהרופא יהיה סבלני, אדיב וקשוב למטופליו. לרופא כזה תהיה השפעה רבה על ההכנה לניתוח והוא גם ייתן הרגשה שיש כתובת לפנות אליה במהלך תקופת ההתאוששות ולאחריה. חשוב להבין שקריטריון זה יכול להשתנות ממטופל אחד לשני, מכיוון שכל אחד מחפש משהו אחר. יש אנשים המעדיפים רמה מקצועית גבוהה ולא אכפת להם אם הרופא אינו סבלני מספיק, ויש אחרים ששמים משקל גבוה על הכימיה שנוצרת עם הרופא.

הקריטריון האחרון זהו המחיר. כאשר מדובר בניתוח פלסטי מומלץ לא לתת למחיר הכספי להיות הגורם המכריע, מכיוון שמידת המומחיות של הרופא והניסיון שלו חשובים יותר. עם זאת, לא חייבים לפנות לרופא אשר גובה את התעריף היקר ביותר ובהחלט אפשר למצוא מנתח פלסטי במחירים מקובלים בתחום.

פיגמנטציה – אם תפעלו לפי רשימת הקריטריונים הזו, תוכלו למקד את הבחירה ולסנן אפשרויות לא מתאימות, אולם את ההחלטה הסופית מומלץ לקבל רק לאחר פגישת ייעוץ ראשונית. בפגישת הייעוץ הרופא ישמע את הסיבה בשלה הגעתם אליו, יענה לכל שאלותיכם ויסביר לכם אודות שיטות הניתוח הקיימות ומידת התאמתכם לפרוצדורה.

בביקור זה תוכלו לקבל מידע נוסף מהתרשמות אישית שלכם, אודות רמת המקצועיות של הרופא, הקליניקה בה הוא עובד והיחס שהוא נותן למטופליו, וכל אלו יסייעו לכם לקבל החלטה מושכלת.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן