הקריטריונים הנדרשים על מנת לבחור מנתח פלסטי טוב

הקריטריונים הנדרשים על מנת לבחור מנתח פלסטי טוב

בחירת מנתח פלסטי יכולה להשפיע במידה רבה על תוצאות הניתוח, לכן כדאי להיעזר ברשימת הקריטריונים הבאה.

בוטוקס – ניתוחים פלסטיים נותנים מענה רפואי למי שמעוניין לשפר את המראה החיצוני, ולא משנה אם מדובר בנשים או בגברים. עם השנים טכניקות הניתוח השתפרו והשתכללו, וכיום אפשר לבצע ניתוחי הגדלה והקטנה של החזה, הרמת חזה, מתיחת בטן, הרמת פנים, הצמדת אוזניים, הקטנת אף וניתוחים רבים נוספים, כאשר בחלק ניכר מן הניתוחים ניתן להשתחרר הביתה כבר ביום הניתוח או למחרת. מגוון הניתוחים וההתקדמות הרפואית תרמו רבות לעלייה בביקוש לניתוחים אלו, וכשיש ביקוש גבוה, יש צורך גם במספר גדול של מנתחים פלסטיים.
אז איך בוחרים מנתח פלסטי?

מכיוון שישנם רופאים פלסטיים רבים, חשוב לדעת אל מי לפנות ועם מי להתייעץ. אל תתפתו להתרשם מכל פרסומת או מודעה שנתקלתם בה. בשנים האחרונות אמנם מדווחים על אחוזי נמוכים של סיכונים בניתוחים פלסטיים אך עדיין מדובר בניתוח לכל דבר, ולכן חשוב שהרופא יהיה בכיר ובעל ניסיון, שהגעתם אליו בעקבות המלצות של מטופלים קודמים או התרשמות מתיק העבודות שלו. זה ו הקריטריון הראשון.

הקריטריון השני לבחירת מנתח פלסטי היא לבדוק אילו רופאים מתמחים בניתוח הספציפי בו אתם מעוניינים. ישנם רופאים שעברו הכשרה מיוחדת ותקופת התמחות ארוכה מחוץ לישראל ובתוכה בניתוחים מסוג מסוים וכדאי לפנות למומחה שיכיר את כל הטכניקות החדשות ויהיה מיומן מספיק בביצוע הניתוח.

הקריטריון השלישי הוא זה היחס של הרופא. ניתוח כירורגי זה אירוע שיכול לעורר לחץ וחששות ולכן חשוב שהרופא יהיה סבלני, אדיב וקשוב למטופליו. לרופא כזה תהיה השפעה רבה על ההכנה לניתוח והוא גם ייתן הרגשה שיש כתובת לפנות אליה במהלך תקופת ההתאוששות ולאחריה. חשוב להבין שקריטריון זה יכול להשתנות ממטופל אחד לשני, מכיוון שכל אחד מחפש משהו אחר. יש אנשים המעדיפים רמה מקצועית גבוהה ולא אכפת להם אם הרופא אינו סבלני מספיק, ויש אחרים ששמים משקל גבוה על הכימיה שנוצרת עם הרופא.

הקריטריון האחרון זהו המחיר. כאשר מדובר בניתוח פלסטי מומלץ לא לתת למחיר הכספי להיות הגורם המכריע, מכיוון שמידת המומחיות של הרופא והניסיון שלו חשובים יותר. עם זאת, לא חייבים לפנות לרופא אשר גובה את התעריף היקר ביותר ובהחלט אפשר למצוא מנתח פלסטי במחירים מקובלים בתחום.

פיגמנטציה – אם תפעלו לפי רשימת הקריטריונים הזו, תוכלו למקד את הבחירה ולסנן אפשרויות לא מתאימות, אולם את ההחלטה הסופית מומלץ לקבל רק לאחר פגישת ייעוץ ראשונית. בפגישת הייעוץ הרופא ישמע את הסיבה בשלה הגעתם אליו, יענה לכל שאלותיכם ויסביר לכם אודות שיטות הניתוח הקיימות ומידת התאמתכם לפרוצדורה.

בביקור זה תוכלו לקבל מידע נוסף מהתרשמות אישית שלכם, אודות רמת המקצועיות של הרופא, הקליניקה בה הוא עובד והיחס שהוא נותן למטופליו, וכל אלו יסייעו לכם לקבל החלטה מושכלת.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המספקים שירותי כרטיסים וארגון סיורים יודעים לאבחן במקצועיות עם
מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן