האירוויזיון בתל אביב

האירוויזיון 2019 שיתקיים בישראל מתחיל לתפוס צורה. יש לנו נציג, איגוד השידור האירופי הכריז על המנחים שיהיו ארז טל, אסי עזר, לוסי איוב ובר רפאלי, נבחר כבר המקום בו יתקיים וגם השיר שישיר קובי מרימי.

מתי ואיפה יתקיים האירוויזיון 2019?

חצאי הגמר של האירוויזיון עומדים להתקיים ב-14 וב-16 למאי והגמר ייערך ב-18.5. האירוויזיון צפוי להיערך בביתן 2 במרכז הירידים גני התערוכה והוא עומד לעבור שינויים כדי להתאים לתחרות.

כרטיסים

מכירת הכרטיסים לאירוע הנוצץ החלה והוקפאה באופן מידי מפני שהיה חשד לתאגיד שמאות כרטיסים הנחשבים למבוקשים נרכשו בעבור בכירים ומקושרים מעולם התקשורת והספורט. התאגיד דרש ממשרד הכרטיסים לבטל עסקאות שנחשדו וגל המכירה השני מתקיים באפריל. קולות עלו מהקהל לגבי מחיר הכרטיסים הגבוה וכתגובה הסבירו שמכיוון שההיכל שצפוי לארח את האירוויזיון הינו קטן עם מקומות ספורים כך שאפילו עם עלות הכרטיסים הגבוהה הם אינם צפויים לכסות את עלות הפקת המאורע.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המומלצים ביותר מיומנים במתן מגוון שירותים שינעימו את השהות של אורחי

כפר האירוויזיון

עיריית תל אביב הודיעה על הקמת "יורו וילג'" ענק בגן צ'ארלס קלור אשר מתוכנת להיות גדול יותר מהמקביל בליסבון ומתוכנן להכיל מעל לעשרת אלפים אנשים. היורו וילג' צפוי להיות מתחם בילויים ענקי אשר יכיל הופעות, ברים, דוכנים ומופעים של זמרי התחרות וכמו כן גם אמנים שונים במהלך תקופת התחרות וגם החזרות ולמעשה מדובר בשבועיים בהם יתקיים במהלך מאי. יהיו במקום הקרנות של חצאי הגמר וכמובן גם הגמר והכניסה תהיה חופשית.

יהיו הסעות בשבת

בניגוד לרעש שהתעורר בעקבות הרעיון בירושלים, בתל אביב קיבלו את הדרישות של האיגוד למטרת אירוח האירוויזיון שביניהן הדרישה לאפשר הסעות וגם קיום של חזרות במהלך השבת. תל אביב וירושלים נדרשו להעביר לאיגוד מכתב המתייחס לדרישות שהאיגוד הציב בפני נתניהו וביניהן, קיום חזרות בימי שבת, הבטחת שירותי הסעות בשבתות, חופש תנועה, הימנעות מתכנים פוליטיים במשדר, מתן אישורי כניסה לישראל מבלי הגבלת עמדות פוליטיות וכמו כן חופש עיתונאי מלא לאלפי העיתונאים הצפויים להגיע לארץ במאי. גלעד ארדן שהינו השר לביטחון פנים קרא לנתניהו לדחות את תנאי האיגוד האירופי.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן