האירוויזיון בתל אביב

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

האירוויזיון 2019 שיתקיים בישראל מתחיל לתפוס צורה. יש לנו נציג, איגוד השידור האירופי הכריז על המנחים שיהיו ארז טל, אסי עזר, לוסי איוב ובר רפאלי, נבחר כבר המקום בו יתקיים וגם השיר שישיר קובי מרימי.

מתי ואיפה יתקיים האירוויזיון 2019?

חצאי הגמר של האירוויזיון עומדים להתקיים ב-14 וב-16 למאי והגמר ייערך ב-18.5. האירוויזיון צפוי להיערך בביתן 2 במרכז הירידים גני התערוכה והוא עומד לעבור שינויים כדי להתאים לתחרות.

כרטיסים

מכירת הכרטיסים לאירוע הנוצץ החלה והוקפאה באופן מידי מפני שהיה חשד לתאגיד שמאות כרטיסים הנחשבים למבוקשים נרכשו בעבור בכירים ומקושרים מעולם התקשורת והספורט. התאגיד דרש ממשרד הכרטיסים לבטל עסקאות שנחשדו וגל המכירה השני מתקיים באפריל. קולות עלו מהקהל לגבי מחיר הכרטיסים הגבוה וכתגובה הסבירו שמכיוון שההיכל שצפוי לארח את האירוויזיון הינו קטן עם מקומות ספורים כך שאפילו עם עלות הכרטיסים הגבוהה הם אינם צפויים לכסות את עלות הפקת המאורע.

כפר האירוויזיון

עיריית תל אביב הודיעה על הקמת "יורו וילג'" ענק בגן צ'ארלס קלור אשר מתוכנת להיות גדול יותר מהמקביל בליסבון ומתוכנן להכיל מעל לעשרת אלפים אנשים. היורו וילג' צפוי להיות מתחם בילויים ענקי אשר יכיל הופעות, ברים, דוכנים ומופעים של זמרי התחרות וכמו כן גם אמנים שונים במהלך תקופת התחרות וגם החזרות ולמעשה מדובר בשבועיים בהם יתקיים במהלך מאי. יהיו במקום הקרנות של חצאי הגמר וכמובן גם הגמר והכניסה תהיה חופשית.

יהיו הסעות בשבת

בניגוד לרעש שהתעורר בעקבות הרעיון בירושלים, בתל אביב קיבלו את הדרישות של האיגוד למטרת אירוח האירוויזיון שביניהן הדרישה לאפשר הסעות וגם קיום של חזרות במהלך השבת. תל אביב וירושלים נדרשו להעביר לאיגוד מכתב המתייחס לדרישות שהאיגוד הציב בפני נתניהו וביניהן, קיום חזרות בימי שבת, הבטחת שירותי הסעות בשבתות, חופש תנועה, הימנעות מתכנים פוליטיים במשדר, מתן אישורי כניסה לישראל מבלי הגבלת עמדות פוליטיות וכמו כן חופש עיתונאי מלא לאלפי העיתונאים הצפויים להגיע לארץ במאי. גלעד ארדן שהינו השר לביטחון פנים קרא לנתניהו לדחות את תנאי האיגוד האירופי.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן