עולם הקוסמטיקה התרחב, מה העלויות?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

תחום הקוסמטיקה נוגע בכל חלקי גופנו. הקוסמטיקה המסורתית עוסקת בעיקר בפנים, כאשר אנו מדברים על טיפולים להוצאת השחורים כך שלא יתפתחו פצעי אקנה או זיהומים, ניקוי עור הפנים בשכבה הראשונית שלו וכן טיפולי פילינג, מסכות ומסאג'- על פי החלטתה של הקוסמטיקאית ובהתאם ללקוח.

טיפול פנים מסורתי אצל קוסמטיקאית עשוי לעלות בין 300 ₪ ל-600 ₪, כאשר השוני בעלויות עשוי להיות תלוי הן בסוג הטיפול הניתן, הן בוותק של הקוסמיקאית וסוגי הלימודים שעברה והן במיקומה בארץ. קוסמטיקאית המתגוררת בתל אביב או בכפר סבא ככל הנראה תגבה יותר מקוסמטיקאית בקריית מוצקין.

עולם הקוסמטיקה, עם זאת, נפתח גם לתחום של הקוסמטיקה הרפואית.

בעולם זה, הטיפולים המוענקים מוחדרים אל מתחת לעור, וכך למעשה הופכים להרבה יותר פרקטיים וכן נמשכים לאורך זמן.

החומרים בהם נעשה שימוש בתחום הקוסמטיקה הרפואית הינם יקרים יותר, ועל כן, מחירי הטיפולים עולים ביוקר שלהם.

כך, למשל, טיפול בפילינג עמוק עשוי לעלות בין  500 ₪ ל-1000 ₪, כאשר העלויות תלויות בסוג הפילינג ובכן במכון הקוסמטי עצמו, כמו גם בוותק אנשי המקצוע העובדים בו.

הטיפול בפיגמנטציה, למשל, לצורך הסרת כתמים בעור הפנים, עשוי לעלות בין 1,300 ₪ ל-2000 ₪, כאשר הטיפולים הללו מחלוקים בדרך כלל לסדרה של טיפולים, כאשר העלות תלויה בעומק הפיגמנטציה, כמות הכתמים וכן מהות הטיפול בהם.

טיפול במסכת זהב יכול לעלות בין 150 ₪ ל-300 ₪.

איפור קבוע יכול לעלות בין 800 ₪ לבין 2,500 ₪, כאשר העלות תלויה במיקום האיפור הקבוע וכן בכמות הטיפולים שדורש.

טרם מחליטים על ביצוע טיפול קוסמטי כזה או אחר, מומלץ לבחון היטב את הקוסמטיקאית או המכון הקוסמטי אליו אתם מגיעים לצורך הטיפול, שכן יש לקחת בחשבון כי עלויות גבוהות הן לעיתים מקצועיות וחומרים יוקרתיים ואיכותיים, ולעיתים מדובר רק בעניין של מחיר.

המקצועיות היא החשובה ביותר, וזאת עליכם לבחון טרם אתם מתחילים בטיפול קוסמטי.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
מידע דיגיטלי
זו דעתי

פיקוח מחירים בעד או נגד

פיקוח מחירים הינו פעולה ממשלתית לרוב בה מגבילים את המחיר המקסימלי בו יכול להימכר מוצר מסוים. פיקוח מחירים במידה כזו או אחרת נהוג במדינות רבות כאשר לרוב מדובר על מוצרים בסיסיים על מנת לאפשר גם למעוטי הכנסה ליהנות ממחירים סבירים בעבור מוצרים בסיסיים ומצד שני דואגות הממשלות לאפשר לספקים להרוויח במידה מסוימת על המוצרים שנמצאים תחת פיקוח. ישנם כלכלנים שסבורים שפיקוח מחירים פוגע בכלכלת השוק החופשי וקוראים להסירה ומצד שני ישנם אלו המבקשים להסדיר את פיקוח המחירים על מוצרים רחבים יותר בישראל כמו על שוק הדיור כאשר דירה נחשבת למוצר יסוד וכמו כן מוצרים נוספים.

קרא עוד »

מי יוביל את מדינת ישראל להצלחה הימין או השמאל

הבחירות בפתח והמאבק בין הימין לשמאל ניכר מתמיד. בשנים האחרונות הקואליציה השולטת במדינת ישראל מוגדרת ברובה כימין אך יש לציין שזו לא מיישמת באופן מלא את חזון הימין. מצד שני מפלגות השמאל מתחזקות אפילו שחלקן לא מגדירות את עצמן כשמאל אך ככל הנראה שמפלגת "כחול לבן" בין אם היא באמת מפלגת שמאל או לא, מקבל קולות של מצביעי שמאל רבים אשר מוצאים בה את תקוותם ליישום משאלותיהם. לאורך השנים היינו עדים לממשלות שמוגדרות כמפלגות שמאל וכמו כן גם לכאלו שמגדירות את עצמן כימין מובהק, אז איזה צד באמת יכול להוביל את ישראל למהפכה?

קרא עוד »

תחבורה ציבורית בשבת בעד או נגד

מדי פעם עולה לכותרות נושא התחבורה הציבורית בשבת. מכיוון שברוב הארץ לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית אמתית בשבת, חילונים רבים מוצאים עצמם מוציאים כסף רב על מוניות או שהאופציה הפחות מועדפת עליהם היא להישאר בבית. מצד שני מבקשים הדתיים וגם אוכלוסיות אחרות לקבל יום אחד של שקט, נקי מזיהום אוויר כמה שניתן וכמו כן לשמור על הצביון היהודי.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »

קארפולינג למה זה הדבר הנכון לעשות

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה חדשה, ה"קארפולינג". קארפולינג הינה בעצם נסיעה שיתופית ברכב כאשר אדם אחד מסיע עוד כמה אנשים ואלו משתתפים ביחד בהוצאות הנסיעה. פלטפורמות שונות מקדמות את הקארפולינג כמו מוביט ו-WAZE וכמו כן ניתן למצוא קבוצות פייסבוק שלמות שכל מטרתן הינה לקשר בין שמחפש טרמפים לבין נותני טרמפים בין אם בתשלום או שלא.

קרא עוד »

כמה זמן לוקח להגיע למרכז תל אביב

כולם רוצים להיות קרובים לתל אביב ובמיוחד למרכז. במרכז תל אביב הכל קורה בין אם מדובר במשרות נחשקות או מקומות בילוי ותרבות. מהסיבה הזו ועוד הדרך למרכז תל אביב וגם לתל אביב באופן כללי כרוכים במעבר מכשולים רבים יותר מרק כבישים ורמזורים אלא גם פקקים רבים ועמוסים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן