עולם הקוסמטיקה התרחב, מה העלויות?

תחום הקוסמטיקה נוגע בכל חלקי גופנו. הקוסמטיקה המסורתית עוסקת בעיקר בפנים, כאשר אנו מדברים על טיפולים להוצאת השחורים כך שלא יתפתחו פצעי אקנה או זיהומים, ניקוי עור הפנים בשכבה הראשונית שלו וכן טיפולי פילינג, מסכות ומסאג'- על פי החלטתה של הקוסמטיקאית ובהתאם ללקוח.

טיפול פנים מסורתי אצל קוסמטיקאית עשוי לעלות בין 300 ₪ ל-600 ₪, כאשר השוני בעלויות עשוי להיות תלוי הן בסוג הטיפול הניתן, הן בוותק של הקוסמיקאית וסוגי הלימודים שעברה והן במיקומה בארץ. קוסמטיקאית המתגוררת בתל אביב או בכפר סבא ככל הנראה תגבה יותר מקוסמטיקאית בקריית מוצקין.

עולם הקוסמטיקה, עם זאת, נפתח גם לתחום של הקוסמטיקה הרפואית.

בעולם זה, הטיפולים המוענקים מוחדרים אל מתחת לעור, וכך למעשה הופכים להרבה יותר פרקטיים וכן נמשכים לאורך זמן.

מלון בוטיק בטבריה ובצפון בתי מלון המובילים עם הביקורות והדירוגים הגבוהים באתרים שונים לחוויית אירוח אקסלוסיבית

החומרים בהם נעשה שימוש בתחום הקוסמטיקה הרפואית הינם יקרים יותר, ועל כן, מחירי הטיפולים עולים ביוקר שלהם.

כך, למשל, טיפול בפילינג עמוק עשוי לעלות בין  500 ₪ ל-1000 ₪, כאשר העלויות תלויות בסוג הפילינג ובכן במכון הקוסמטי עצמו, כמו גם בוותק אנשי המקצוע העובדים בו.

הטיפול בפיגמנטציה, למשל, לצורך הסרת כתמים בעור הפנים, עשוי לעלות בין 1,300 ₪ ל-2000 ₪, כאשר הטיפולים הללו מחלוקים בדרך כלל לסדרה של טיפולים, כאשר העלות תלויה בעומק הפיגמנטציה, כמות הכתמים וכן מהות הטיפול בהם.

טיפול במסכת זהב יכול לעלות בין 150 ₪ ל-300 ₪.

איפור קבוע יכול לעלות בין 800 ₪ לבין 2,500 ₪, כאשר העלות תלויה במיקום האיפור הקבוע וכן בכמות הטיפולים שדורש.

טרם מחליטים על ביצוע טיפול קוסמטי כזה או אחר, מומלץ לבחון היטב את הקוסמטיקאית או המכון הקוסמטי אליו אתם מגיעים לצורך הטיפול, שכן יש לקחת בחשבון כי עלויות גבוהות הן לעיתים מקצועיות וחומרים יוקרתיים ואיכותיים, ולעיתים מדובר רק בעניין של מחיר.

המקצועיות היא החשובה ביותר, וזאת עליכם לבחון טרם אתם מתחילים בטיפול קוסמטי.

מידע דיגיטלי
זו דעתי
מלונות במרכז ובצפון מלונות המומלצים ביותר זמינים 24 שעות עם הנכונות והרצון שתיהנו

שומרים על הצביון המיוחד של המדינה – גם בממשלה החדשה

כולנו יודעים עד כמה משמעותית היא מדינת ישראל בתור מדינתו היחידה של העם היהודי. אף אחד לא מערער על חשיבותה של המדינה ועל משמעותה, אבל יש רבים בציבור הישראלי שתופסים את הצביון היהודי בתור הגורם החשוב ביותר שעליו צריך לשמור.

קרא עוד »
אנחנו גם בפייסבוק
נחלצים מהפקקים
מלון בוטיק בטבריה ובצפון מלונות המציעים מגוון פעילויות ובידור לילדים ונוער בעלי ניסיון רב בתחום

שירי נסיעה

כמעט כל שיר יכול להתאים במידה מסוימת לרעשי הכביש ויציאה מהעיר וזה תלוי רבות במידת עוצמת הווליום. על כך יכולים להעיד הקליפים הרבים בהם רואים דרכים בנויות יותרת ופחות. יחד עם זאת, ישנם כמה שירים קלאסיים שמתאימים לנסיעות ולדרכים במיוחד.

קרא עוד »
דילוג לתוכן